1.   8.00 - 8.45   - 10 min
7. 13.45 - 14.30   - 5 min
8. 14.35 - 15.20   - 5 min

21 grudnia 2017 r.

"Jak obyczaj każe stary..." - niezwykłe przedstawienie w wykonaniu najstarszych uczniów SP nr 8.

grudzień 2017 r.

Konkurs feynmanki skierowany jest do kreatywnych uczniów klas 4-7 szkół podstawowych. Polega on na rozszyfrowywaniu tajnych wiadomości. Konkurs jest cykliczny. Co miesiąc 3 szczęśliwców z całej Polski zostaje wylosowanych i nagrodzonych. W ostatni dzień każdego miesiąca uczniowie odbierają ode mnie zakodowany meldunek. W tym miesiącu 25 uczniów poprawnie rozkodowalo zaszyfrowaną wiadomość.

Gratuluję!!!!
Paulina Wyrebak

20 grudnia 2017 r.

Reprezentanci naszej szkoły: Julia Weidemann z kl. 3c, Igor Spuła z kl. 3c, Martyna Brzózka z kl. 6b, Jan Bobak z kl. 6b wzięli udział w II Powiatowym Turnieju SuperFarmera. Konkurs oparty był na zasadach popularnej gry "SuperFarmer". Janek uplasował się na trzecim miejscu w turnieju zdobywając puchar oraz również na trzecim miejscu za strój farmera, Martyna otrzymała wyróżnienie. Z kolei Julia i Martyna zdobyły II miejsce w konkursie wiedzowym.

20 grudnia 2017 r.

Koncert kolęd i kiermasz ozdób świątecznych poprzedziło przekazanie przez harcerzy i zuchy Betlejemskiego Światełka Pokoju.

14 grudnia 2017 r.

Klasa 6b ćwiczy swoje umiejętności na lodowisku.

13 grudnia 2017 r.

"Dbam o moje środowisko" to tytuł projektu realizowanego w naszej szkole. W czerwcu szkoła zdobyła grant w ramach II edycji Programu ENERIS „Pomysły chroniące środowisko” na realizację zaplanowanych działań. Dzięki uzyskanym środkom zakupiono tablice edukacyjne dotyczące owadów pożytecznych oraz domki dla owadów. Odbyły sie warsztaty, lekcje dotyczące ekologii i ochrony środowiska oraz wycieczki edukacyjne. Uczniowie przeprowadzili doświadczenia badając stan środowiska przyrodniczego oraz wzięli udział w konkursie na grę planszowową Eko–Gra. Dla trzebińskich przedszkoli zorganizowano "Spotkanie z Ekologią". 13 grudnia 2017r. odbyło się uroczyste podsumowanie, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klas II – IV oraz zaproszeni goście p. Joanna Kuchmacz przedstawiciel ZGK w Balinie fundatora grantu oraz p. Katarzyna Muzyk przedstawiciel Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Trzebini

więcej zdjęć TUTAJ

12 grudnia 2017 r.

W naszej szkole odbyło się "Spotkanie z Ekologią", na które zostały zaproszone trzebińskie przedszkola oraz klasy pierwsze naszej szkoły. Dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat ochrony środowiska oraz obejrzeć przedstawienie, w którym wzięli udział uczniowie klasy 5a, 6b, 5c oraz 7b.

6 grudnia 2017 r.

Mikołajkowy wyjazd klasy 6c był pełen wrażeń. W Kopalni Guido w Zabrzu znaleźliśmy się 370 metrów pod ziemią. Poznaliśmy historię kopalni i autentyczne warunki pracy górników - CZAPKI Z GŁÓW! Na zakończenie obejrzeliśmy pełen spektakularnej akcji film pt. "Liga sprawiedliwości".

6 grudnia 2017 r.

Klasa 4c wzięła udział w mikołajkowych warsztatach kulinarnych Zrób sobie pizzę. W trzebińskiej restauracji Enzo uczyliśmy się, jak wykonać i z czego tę tradycyjną, włoską potrawę. Spisaliśmy się na medal, a pizza była naprawdę pyszna!

więcej zdjęć TUTAJ

5 grudnia 2017 r.

Z okazji mikołajek klasa 6b zwiedziła podziemia Kopalni Soli w Wieliczce oraz świetnie bawiła się w Laser-Parku.

Wydarzenia - rok szkolny 20016/2017