1.   8.00 - 8.45   - 10 min
7. 13.45 - 14.30   - 5 min
8. 14.35 - 15.20   - 5 min

31 października 2017 r.

Festiwal Smaków dla klas I-III - działania podjęte w ramach realizacji szkolnego projektu "Bezpiecznie Bliżej Życia +".

więcej zdjęć TUTAJ

Gdzie wybrało się koło turystyczne?

zobacz TUTAJ

20 października 2017 r.

Klasy 4b i 5a z opiekunami uczestniczyły w lekcji przyrodniczej na Ścieżce Edukacji Ekologicznej Eneris w Balinie. Poczas zajęć dowiedzieliśmy się co dzieje się z odpadami, które wrzucamy do odpowiednich pojemników na papier, plastik i metal, szkło oraz jak wygląda właściwe składowisko odpadów. Na koniec spotkania graliśmy w grę "Koło Fortuny"- odpowiadając poprawnie na pytania otrzymaliśmy upominki oraz ceryfikat.

20 października 2017 r.

Klasa 6b wraz z wych p. Pauliną Wyrębak pojechała do Chrzanowa, gdzie obejrzała przedstawienie pt. "Ten obcy" oraz uczestniczyła w warsztatach plastycznych w muzeum.

17 października 2017 r.

Akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 8 - Jana Pawła II.

11 - 13 października 2017 r.

„Bezpieczna wycieczka +”

Uczniowie klas integracyjnych 3a i 6a wybrali się na trzy dni do beskidzkiego miasta Wisła. Podczas trwania wycieczki uwaga szczególnie kierowana była na integracje uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz na przełamywanie barier i pokonywanie różnych trudności. W czasie wycieczki uczniowie odwiedzili Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu, gdzie samodzielnie karmili zwierzęta a także oglądali pokazy lotów ptaków. Zobaczyli skocznię Adama Małysza w Wiśle, Muzeum Beskidzkie oraz wiele innych wspaniałych zakątków Wisły. Wspaniałej wycieczce towarzyszyły piesze wycieczki oraz gry i zabawy integracyjne.

13 października 2017 r.

Szkolne obchody Dnia Edukacji wiązały się z wręczeniem nagród dla nauczycieli, pracowników obsługi i administracji oraz dla przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8.

2 - 6 października 2017 r.

Uczniowie klas 6a, 6b, 6c wraz z wychowawcami i panią Katarzyną Trębacz spędzali czas w Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej. Oprócz nauki, ciekawie i aktywnie spędzali tam czas. Brali udział w olimpiadzie, śpiewali karaoke, spacerowali. Zwiedzili także ciekawe miejsca: rezerwat przyrody nieożywionej w Ciężkowicach, hutę szkła w Krośnie. Uczestniczyli też w warsztatach robienia świec w Pasiece Kasztelan Bartnik w Stróżach. To był udany wyjazd.

4 października 2017 r.

XVII PIELGRZYMKA DO CZĘSTOCHOWY
JASNA GÓRA
ZJAZD RODZINY SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II

Grupa uczniów naszej szkoły (z klas: VC, VID, VIIB, VIIC) pod opieką Pani Teresy Koteli i Pani Zofii Wątor, wzięła udział w pielgrzymce na Jasną Górę – zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Pielgrzymka to wydarzenie religijne. Modlitwą, śpiewem, a przede wszystkim naszym zachowaniem i troską o wszystko, co nas otaczało, daliśmy świadectwo o NAS SAMYCH. W tym roku nasze jasnogórskie spotkanie przeżywaliśmy pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Wykorzystaliśmy czas pielgrzymki tak, jak by tego oczekiwał od nas nasz Patron Jan Paweł II, który stale zachęcał – szczególnie ludzi młodych – do stawiania sobie wymagań.

Wydarzenia - rok szkolny 20016/2017