Strona główna  |   Kontakt   |   Dyrektor   |   Wicedyrektor   |   Sekretariat    
  





1.   8.00 - 8.45   - 10 min 2.   8.55 - 9.40   - 15 min 3.   9.55 - 10.40 - 10 min 4. 10.50 - 11.35 - 10 min 5. 11.45 - 12.30 - 20 min 6. 12.50 - 13.35 - 10 min 7. 13.45 - 14.30   - 5 min 8. 14.35 - 15.20   - 5 min 8. 15.25 - 16.10

23 czerwca 2017 r.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017








Program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 2a.

 
Wręczenie nagród ufundowanych przez Radę Osiedla Widokowego.


Najlepszy czytelnik SP nr 8 - Blanka Wdówka z kl. 2b.

*
Laureaci konkursów z klas trzecich.
 
 
 
 
 

Maja Ciepichał z kl. 3a - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Trzebinia moje miasto".
Wiktoria Kulińska, przedstawicielka zespołu teatralnego "Bajlandia", odebrała słodkie upominki za I miejsce w Przeglądzie Form Teatralnych w ramach IV Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych oraz II miejsce w VI Bajkowym Festiwalu Teatralnym.

*
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa 4a

Katarzyna Brzózka, Justyna Buchnat, Amelia Celej, Urszula Dereszowska, Eryk Gąsior, Piotr Jedynak, Justyna Pajer, Stanisław Pierzchała, Urszula Siata, Julia Tomczyk

 
 
 
 
 

Klasa 4b

Milena Bałc, Julia Pasternak, Zuzanna Pasternak

 


Klasa 4c

Julita Chudoba, Oliwia Czyżycka, Piotr Gielarowski, Gabriela Kurek, Aleksandra Majcherczyk, Miłosz Rumin, Joanna Strześniewska, Zuzanna Ziarnik, Alicja Znamirowska

 
 
 
 

Klasa 5a

Agata Mucha, Miłosz Olek, Jakub Pilarski, Maksymilian Kozioł, Amelia Straszak

 
 


Klasa 5b

Julia Augustynek, Jan Bobak, Martyna Brzózka, Aleksander Dudek, Emilia Jaromin, Kacper Kowal, Małgorzata Kubiszyn, Krzysztof Nieroda, Oliwia Niewolik, Karina Ostrowska, Marta Stolarska,

 
 
 
 
 


Klasa 5c

Kamil Baran, Bartosz Kałuża, Mateusz Piłat, Maciej Urbański, Zuzanna Walat, Aleksander Zygmunt

 
 


Klasa 5d

Jakub Budasz, Natalia Ciapała, Maciej Duda, Alicja Feliksik, Anna Frost, Jakub Gąsior, Alicja Głogowska, Hubert Gorlewicz, Aleksandra Halemba, Oliwia Kołacz, Antonina Kołodziej, Marek Kosobudzki, Leon Malinowski, Aleksander Mazur, Jakub Oleśkiewicz

 
 
 
 
 
 


Klasa 6a

Wiktoria Kaczmarczyk, Jakub Kalemba, Emilia Kowalska, Antoni Małocha, Gabriela Prześlak, Martyna Strycharska

 
 
 

Klasa 6b

Bartosz Celadyn, Kinga Kacprzyk, Wiktoria Jaśko, Natalia Sałga, Patryk Sadzikowski, Wiktor Urbański.

 
 
 

Klasa 6c

Duszan Bobula, Mateusz Celarek, Sylwia Dąbek, Konrad Jaworek, Wiktoria Jędrzejczyk, Nikola Kurdziel, Aleksandra Mikuszewska, Kacper Siejka, Aleksandra Wasiczek

 
 
 
 

*
Prymusami Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 w Trzebini
w roku szkolnym 2016/2017
zostali
Maciej Duda i Martyna Brzózka


GRATULUJEMY!


1 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Wydarzenia - rok szkolny 20015/2016