STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8 W TRZEBINI

BONA FIDE

SZANOWNI PAŃSTWO!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie swoim 1% podatku niezwykle szlachetnego celu. Jest nim stowarzyszenie BONA FIDE.

BONA FIDE – to Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini (dawniej Gimnazjum nr 3 w Trzebini). Sama nazwa oznacza: w dobrej wierze, w uczciwych zamiarach. I idealnie oddaje założenia, które stanowiły inspirację do jego założenia oraz przyświecają obecnej działalności. W dobrej wierze zaangażowani rodzice, nauczyciele, przyjaciele oraz wszyscy zainteresowani od wielu lat starają się pomagać tej trzebińskiej szkole w realizowaniu jej misji. Koncentrujemy się na jej najważniejszym ogniwie, czyli uczniach. Zebrane przez nas środki trafiają właśnie do nich w formie na przykład stypendiów, nagród, dofinansowania wycieczek, wyjazdów. Staramy się trafić z pomocą szczególnie tam, gdzie nie trafiają inne środki – na przykład do uczniów, którzy może nie mają wysokiej średniej ani wybitnych osiągnięć sportowych czy artystycznych, ale na co dzień z sukcesami zmagają się z jakimiś problemami, np. zdrowotnymi czy domowymi. Dorośli zasiadający w organach Stowarzyszenia, działają społecznie – bez żadnych finansowych ani rzeczowych zysków. Wszystko w dobrej wierze. Wszystko dla uczniów.

Apelujemy zatem do Państwa – Pomóżcie nam pomagać!
Nr KRS: 0000107880

ZARZĄD STOWARZYSZENIA