Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini

„Widzę, że przygotowujecie się poważnie do zadań jutra.”

Kontakt


  • Szkoła Podstawowa nr 8
    im. Jana Pawła II w Trzebini

Osiedle Widokowe 21
32-540 Trzebinia
woj. małopolskie

tel: 32 6121 956 fax: 32 6122 952

e-mail: zwmsp8@interia.pl

e-Dziennik Librus

  • Szkoła posiada dziennk elektroniczny Librus


 Wejdź 

Facebook

  • Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Szkoły na facebooku, gdzie publikowane są aktualności


 Wejdź 

Dzwonki

  • 1.   8.00 - 8.45 - 10 min
  • 2.   8.55 - 9.40 - 15 min
  • 3.   9.55 - 10.40 - 10 min
  • 4. 10.50 - 11.35 - 10 min
  • 5. 11.45 - 12.30 - 20 min
  • 6. 12.50 - 13.35 - 10 min
  • 7. 13.45 - 14.30 - 5 min
  • 8. 14.35 - 15.20 - 5 min
  • 9. 15.25 - 16.10

STOŁÓWKA

Godziny pracy stołówki szkolnej
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00

Godziny wydawania posiłków
12:15-12:30 (klasy pierwsze)
12:30-13:00 (pozostali uczniowie)
13:00-14:00 (osoby z zewnątrz)

Obiady prosimy zamawiać z jednodniowym wyprzedzeniem

Celem odliczenia kosztu obiadu, informację o nieobecności dziecka prosimy składać na kuchni.

BIP SP8


 Wejdź 

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini w roku szkolnym 2019/2020





Jankowska Urszula
Chemia; biologia;

Adamczyk Barbara
Edukacja wczesnoszkolna

Deszcz Elżbieta
Edukacja wczesnoszkolna

Klimczak Beata
Edukacja wczesnoszkolna





Nowak Beata
Edukacja wczesnoszkolna
Pierzynka Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna
Wojas Teresa
Edukacja wczesnoszkolna
Wrońska-Babecka Beata Edukacja wczesnoszkolna




Fortuna Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna; etyka;
Buzdygan Bożena
Edukacja wczesnoszkolna; język polski;
Molikiewicz Iwona
Edukacja wczesnoszkolna; nauczyciel bibliotekarz;
Celadyn Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna 




Gąsior Grażyna
Fizyka; Dyrektor szkoły;
Filar Małgorzata
Fizyka
Sołtys Irena
Geografia; historia;
Stryjniak Dariusz
Geografia; Wicedyrektor szkoły;




Kwartnik Monika
Historia
Mierniczek Maciej
Informatyka
Trębacz Katarzyna
Informatyka
Bębenek Alicja
Język angielski




Głogowska Agnieszka
Język angielski
Kotela Teresa
Język angielski
Marcela Monika
Język angielski
Piotrowska Wioletta
Język angielski




Krzemień Joanna
Język niemiecki
Pudzianowska Agnieszka Język niemiecki
Deja Sylwia
Język polski
Dziedzic Magdalena
Język polski




Feluś Bożena
Język polski
Mazur Agata
Język polski; etyka;
Siejka Piotr
Język polski; wos;
Radlińska Elżbieta
Logopeda




Dolińska Gabriela
Matematyka
Satława Paulina
Matematyka
Warzecha Joanna
Matematyka
Wątor Zofia
Matematyka




Poręba Edyta
Muzyka
Bączek Wioleta
Nauczyciel wspomagający
Jakóbik Iwona
Nauczyciel wspomagający
Jaroń Magdalena
Nauczyciel wspomagający




Matysek-Woźniak Małgorzata Nauczyciel wspomagający
Niemczyk Beata
Nauczyciel wspomagający
Nowakowska-Kawala Renata Nauczyciel wspomagający
Podymkiewicz-Gleczman Małgorzata
Nauczyciel wspomagający




Rasiej Magdalena
Nauczyciel wspomagający
Bednarczyk Bożena
Pedagog szkolny
Budasz Beata
Pedagog szkolny
Nieroda Marcin
Pedagog szkolny




Langer Mateusz
Pedagog szkolny
Kołacz Marta
Pedagog szkolny; nauczyciel bibliotekarz
Ubik Beata
Plastyka
Czaplińska Agnieszka Przyroda; biologia




Piechowicz Marta
Psycholog
Kramarz Genowefa/s.Łucja Religia
Stechura Roman
Religia
Wilk Andrzej
Religia




Pogoda Aneta
Technika; edukacja dla bezpieczeństwa;
Łukasik Iwona
Wychowanie do życia w rodzinie; nauczyciel bibliotekarz;
Franczyk Katarzyna Wychowanie fizyczne
Gromadzik Adam
Wychowanie fizyczne




Kasprzyk Marcin
Wychowanie fizyczne
Piórko Adrian
Wychowanie fizyczne
Szybalski Piotr
Wychowanie fizyczne
Kopeć-Nowak Monika Wychowawca świetlicy




Musiał Ewa
Edukacja wczesnoszkolna;
Wicedyrektor szkoły;