jasełka

na Jasełka Bozonarodzeniowe

ŚRODA (19 grudnia) godzina 17.00

AULA SZKOLNA

Jasełka znowu opracowuje renomowana ekipa: pani Marcela i pan Wilk wsparci fachową pomocą scenograficzną, dźwiękową, multimedialną.

Kto pamięta poprzednie dzieło tego zespołu, ten wie, że warto.

Kto akurat wówczas nie był, niech zaufa nam i przybędzie.

Na pewno warto!

Na pewno piękniej i śpiewniej wkroczymy wówczas w magiczny czas świąt!

ZAPRASZAMY!

Po Jasełkach można wziąć udział w świątecznym kiermaszu
ozdób wykonanych przez naszych uczniów.

Szkolny Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku niemieckim rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie. Najpiękniejsze kartki zostały nagrodzone.

I miejsce: Natalia Sałga

II miejsce: Weronika Ziętek

III miejsce: Emilka Ratuch

A nagrody w tym roku na bogato – kupony EMPIK

Udanych zakupów!!!

images

Sukces Naszych na VII Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschland unser Nachbar”

Drużyny z naszej szkoły pod opieką dydaktyczą pani Agnieszki Pudzianowskiej oraz pani Joanny Krzemień przygotowały ciekawe prezentacje multimedialne oraz przedstawiły je w języku niemieckim na konkursie językowym w Chrzanowie. Właściwie zawładnęliśmy całym konkursem i zgarnęliśmy prawie wszystkie nagrody:

I miejsce, III miejsce oraz specjalne wyróżnienie za najpiękniejszą wymowę w języku niemieckim oraz za najlepiej napisany test wiedzy o Niemczech. Brawo Ósemkowicze!!!

mms 20181216_190151mms 20181216_190140

mms 20181216_190130

schron

JESTEŚMY AKTYWNI -  NA MECZU EUROCUP WOMEN

Wisła Can pack

W środowe popołudnie wspólnie z z uczniami z ZSE-CH wyjechaliśmy na arcyciekawe wydarzenie sportowe. Mogliśmy obserwować zamagania fazy grupowej rozgrywek FIBA EuroCup Women. Koszykarki Wisły CANPACK Kraków pokonały przed własną publicznością Tsmoki-Mińsk 77-69. Wyjazd dostarczył wielu wrażeń i był doskonałą lekcją poglądową z zakresu techniki, taktyki i organizacji meczu koszykarskiego. Postaramy się aby w ramach projektu ,,Jesteśmy aktywni" odwiedzać kolejne sprtowe areny.

Zdjęcia z wyjazdu: https://photos.app.goo.gl/6kABLABRW7zyceKq5

Ballada o miodzie, czyli...

historia z łezką w tle (na wspomnienie naszych absolwentek)

Listopad na DSD