0 4f54ec3423669_osize969x565q71h401bf2-2

Oto uczniowie klasy 4 C. Normalnie na lekcjach trudno im usiedzieć chwilę w spokoju. A na przerwach - jak trusie. Na zimnej i niewygodnej posadzce, zgarbieni, w hałasie - zachowują wzorowy porządek i ciszę.

Jak to osiągnąć? Magiczne zaklęcie to TELEFON KOMÓRKOWY.

III RZESZA? III WIEK? III SEKTOR!

Uczniowie klas ósmych rysowali (nieco zgadując - mieli podane kolory i kształty, np.: żółty, czarny, świeczka, drut kolczasty) loga/logo organizacji pozarządowych, tzw. NGOs-ów, broniących praw człowieka. Oto pomysły klasy 8 B. Trzeba przyznać, że czasem oryginały są mniej spektakularne i po prostu brzydsze. :)

NGO

Z okazji poznawania Janko Muzykanta klasa 4 C wysłuchała fr. Czterech pór roku. Oczywiście była to Zima.

Prawie 9 minut skupienia absolutnego /no, prawie... ;)/ w wykonaniu żywiołowej 4 C - widok bezcenny!

20181227 152451

Święta, święta, a Mikołajek sam się nie nagra...

Jak widać, niektóre dzieci z 4 C wykorzystały przerwę świąteczno-noworoczną i spędziły razem trochę czasu, nagrywając fragmenty "Mikołajka". Efekty wszystkich grup już za jakiś czas będzie można tutaj odsłuchać.